Mazda 3 2013-2018 Vanička do kufra DryZone DZ548669

DryZone - Všetko pod kontrolou! Nič vás neprekvapí! Kvalita na jedničku, nízká cena a tá pravá vanička do kufra pre vaše auto.

Perfektne prispôsobená vanička kufra pre : 3 201 je dôležitým autopríslušenstvom. Výhoda vaničky je okraj vysoký 4cm, ktorý bráni znečisteniu kufra. Zároveň tento okraj nezavadzia pri nakladaní tovaru, lebo tvarom je prispôsobený línii kufra. Vanička je pružná a dá sa jednoducho zrolovať. Vanička do kufra auta je ľahká a protišmyková, tak sa nebude šmýkať náklad po podlahe. Nevyžaduje si žiadnu extra starostlivosť a je prakticky bezúdržbová.

Rok výroby: 2013 - 2018
Doplňujúce info : Hatchback

Kde nie je v popise uvedené horná alebo dolná poloha,
jedná sa o štandardné prevedenie bez medzipodlahy,
teda s jedným typom batožinového priestoru.

More details

Tovar je na sklade č 2. predpokladané odoslanie objednávky je 6 pracovných dní.

31,16 € s DPH25,97 € bez DPH

Obsah balenia: 1x Vanička do kufru
Vyrobená z materiálu - TPE
Hrana vaničky do kufra je vysoká - 40 mm podľa modelu
Odolný a flexibilní materiál
Presné tvarovanie
Protišmykový povrch
Jednoduchá údržba
Kód vaničky - DZ548669
EAN Kód :

 


  • Presné tvarovanie
  • Udržuje vodu a nečistoty na povrchu vaničky
  • Zosilnené časti vaničky
  • Ľahká údržba

Gumová vaňa od spoločnosti Frogum bola vyrobená s maximálnou starostlivosťou o detaily. Pomocou 3D skenovania máte záruku presného tvaru vaničky a dokonalému prispôsobeniu tvaru podlahy kufra. Vystuženie v kritických bodoch zabezpečuje dlhú životnosť vaničky kufra. Je odolná voči kvapalinám ako voda, benzín... a jednoducho sa čistí.
Dokonale padnúca vanička do auta Dryzone má vysoké ergonomické okraje, ktoré sa prispôsobia kufru a ponúkajú vynikajúcu ochranu pred nečistotami.

 

Design:

Gumová vanička do kufra chráni podlahu vozidla kufra auta pred nečistotami, vodou, blatom atď... Perfektne padnú, údržba a čistenie sú jednoduché. A vďaka vyvýšeným hranám chráni pôvodnú podlahu vozidla.

Funkcia vaničky do kufra:

Vanička kufra zostáva vždy na svojom mieste a pri nakladaní a vykladaní tovaru z auta sa nebude točiť, šmýkať. Výrobok je vyrobený z vysoko kvalitnej gumovej zmesi, ktorá spĺňa všetky požiadavky na kvalitu pevnosti, oderu, zápachu atď.

Čistenie a starostlivosť:

Vanička kufra sa ľahko udržiava.
Vyberte vaničku von z auta a podľa toho, ako je zašpinená, ju utrite navlhčenou handričkou, alebo opláchnite vodou. Gumové vaničky do kufra sú odolné a majú dlhú životnosť


     

Okraj 4cm
Material TPE
Výrobca Frogum
Farba Čierna

Hodnotenie produktu

16 SÚVISIACE PRODUKTY

.

Product successfully added to the product comparison!