Volkswagen ID.3 11.2019- Vanička do kufra Guardliner 193885G

ARISTAR Guardline - Vanička do kufra, ktorá plní svoju funkciu na 100%.

Perfektne prispôsobená vanička kufra pre : ID.3 11.2019- Vanička do kufra Guardliner 193885G je dôležitým autopríslušenstvom. Výhoda vaničky je okraj vysoký 4cm, ktorý bráni znečisteniu kufra. Zároveň tento okraj nezavadzia pri nakladaní tovaru, lebo tvarom je prispôsobený línii kufra. Vanička je pružná a dá sa jednoducho zrolovať. Vanička do kufra auta je ľahká a protišmyková, tak sa nebude šmýkať náklad po podlahe. Nevyžaduje si žiadnu extra starostlivosť a je prakticky bezúdržbová.

Rok výroby: 2019 -
Doplňujúce info : 

Kde nie je v popise uvedené horná alebo dolná poloha,
jedná sa o štandardné prevedenie bez medzipodlahy,
teda s jedným typom batožinového priestoru.

More details

38,90 € s DPH32,42 € bez DPH

Obsah balenia: 1x Vanička do kufru
Vyrobená z materiálu - TPE
Hrana vaničky do kufra je vysoká - 40 mm podľa modelu
Odolný a flexibilní materiál
Presné tvarovanie
Protišmykový povrch
Jednoduchá údržba
Kód vaničky - 193885G
EAN Kód :


  • Presné tvarovanie
  • Udržuje vodu a nečistoty na povrchu vaničky
  • Zosilnené časti vaničky
  • Ľahká údržba

Vanička do kufra od spoločnosti ARISTAR bola vyrobená s maximálnou starostlivosťou o detaily. Pomocou 3D skenovania máte záruku presného tvaru vaničky a dokonalému prispôsobeniu tvaru podlahy kufra. Vystuženie v kritických bodoch zabezpečuje dlhú životnosť vaničky kufra. Je odolná voči kvapalinám ako voda, benzín... a jednoducho sa čistí.
Dokonale padnúca 3D vanička do auta Guardliner má vysoké ergonomické okraje, ktoré sa prispôsobia kufru a ponúkajú vynikajúcu ochranu pred nečistotami.

 

Design:

TPE vanička má 3D tvar vďaka skenovaniu každého modelu auta kufra a tak dokonale chráni podlahu vozidla pred nečistotami, vodou, blatom atď... Perfektne padnú, údržba a čistenie sú jednoduché. A vďaka vyvýšeným hranám chráni pôvodnú podlahu vozidla.

Funkcia vaničky do kufra:

Vanička kufra zostáva vždy na svojom mieste a pri nakladaní a vykladaní tovaru z auta sa nebude točiť, šmýkať. Výrobok je vyrobený z vysoko kvalitnej gumovej zmesi, ktorá spĺňa všetky požiadavky na kvalitu pevnosti, oderu, zápachu atď.

Čistenie a starostlivosť:

Vanička kufra sa ľahko udržiava.
Vyberte vaničku von z auta a podľa toho, ako je zašpinená, ju utrite navlhčenou handričkou, alebo opláchnite vodou. Gumové vaničky do kufra sú odolné a majú dlhú životnosť


      

Okraj 4cm
Material TPE
Výrobca Aristar
Farba Čierna

Hodnotenie produktu

6 SÚVISIACE PRODUKTY

.

Product successfully added to the product comparison!