Predaj stieračov

Predaj stieračov

Ako na stierače.

Veľa dotazov nám chodí aké stierače mám kúpiť? Preto sme na naše stránky pridali podporu cez chat. Snažíme sa aj pomocou tejto šikovnej app poradiť ako si vybrať tie správne stierače, či už podľa typu auta , alebo podľa dĺžky stieračov.
Ak sa nenájdu stierače pre vaše auto v našej kategorizácii nezúfajte napíšte nám typ auta a rok výroby a určite nájdeme to správne riešenie pre vás.

Druhý častý dotaz je ako dlho vydržia. Na to je ťažko odpovedať, lebo každý sme iný a inak sa o stierače staráme. Ale spätná väzba od zákaznikov je dostatočným potvrdením, že stierače od nás sú kvalitné.
Vždy nás poteší ak :
Zákaznik sa pýta aká kvalita ako dlho vydržia nebudú hlučné a pískať???
Naša odpoveď je: Že bude určite spokojný. Prebehne objednávka stierače sa doručia a potom  nám  príde pozitívne hodnotenie či už cez heuréku alebo cez chat, na stránke. TJ super .

...Vážime si každé hodnotenie...

Keď už sa bavíme o chate na stránke, tak veľa nám píšu, ženy. Potrebujem stierače na auto ale neviem, ktoré. My im poradíme a stierače už putujú ku svojmu majiteľovi. Asi je v tomto smere ženské pokolenie zodpovednejšie. Dobrý výhľad bez šmúh a zvukov = bezpečná jazda, pre všetkých.

Preto využívajte náš chat, je tu pre vás. Ak si vyberiet stierače, koberce do auta či iné doplnky objednať si ich viete cez naše stránky, alebo
cez chat. Pohodlne a jednoducho.  Objednávku a všetky otravné veci vybavíme za vás. Potvrdíme si tovar, ktorý si chcete objednať doplníme pár údajov a je hotovo.

Leave your reply

*
**Not Published
*Site url with http://
*
Product successfully added to the product comparison!